kur-mla-n

Mladost dobila „pola tuceta“ pogodaka od momčadi Kurilovca

VELIKA GORICA – Nogometaši petrinjske Mladosti, u 4. kolu Treće nogometne lige – Centar, gostovali su u Velikoj Gorici kod momčadi Kurilovca od koje su poraženi 6:0.

Golijada je počela već na samom startu susreta, u prvoj minuti, odnosno nakon nekoliko sekundi Sedlaček je naciljao vratnicu, a isto tako ubrzo i Chuwaku mrežu gostujućeg vratara Gugeca. Gosti su uzvratili u 12. minuti u akciji Handanovića, Baničeka i Vlajsovića na lijevoj strani terena, ali u konačnici lopta je prohujala tik uz suprotnu vratnicu, dok su najizgledniju prigodu imali u 20. minuti kada je Baniček s lijeve strane ušao u kazneni prostor i na sredini povratno pronašao Lovrića na čiji je odličan udarac isto tako reagirao domaći vratar Tor i izbacio loptu izvan igrališta. Nakon toga sve se događalo u režiji domaćih, odnosno u 28. minuti Šarić je ubacio dugu loptu preko gostujuće obrane u sredinu kaznenog prostora na koju je utrčao Mrvičin, ali poslao ju je samo u ruke vratara Gugeca. U 37. minuti Sedlaček je na 25 metara uposlio usamljenog Šarića koji je imao dovoljno vremena naciljati lijevi kut gostujućih vrata i onda je doslovno u posljednjim sekundama prvog dijela Mrvičin obavio „šetnju“ po rubu šesnaesterca i neometan svladao vratara Gugeca.

Na početku drugog dijela gosti su postali malo aktivniji pa su tako u 48. minuti u akciji sudjelovali Alapić, Vlajsović i Marović, ali lopta je za malo proletjela pokraj vratnice, dok je u 56. minuti Alapić s desne strane ubacio loptu u sredinu kaznenog prostora gdje su pokušali Čajani i Vlajsović, međutim u konačnici ispriječila se vratnica. U 67. minuti domaći su mogli povećati prednost kada se na desnoj strani Chukwu našao sam pred vratarom Gugecom, ali gostujući čuvar mreže odlično je reagirao i odbio loptu, međutim što domaćima nije uspjelo tada je u nastavku i tako je za četvrti domaći pogodak, u 80. minuti, Chukwu za djelić sekunde bio brži od Gugeca i asistirao Blagoevu, dok je u 87. minuti isti igrač s desne strane ispred same crte pronašao Sedlačeka koji je samo skrenuo loptu u mrežu i onda se dvije minute kasnije Blagoev našao sam iza gostujuće obrane i zaključio „pola tuceta“ u mreži Petrinjaca što je mogao promijeniti Knežić kada mu se u posljednjoj minuti u pokušaju s 25 metara ispriječila vratnica.

MLADOST: Gugec, I.Šipuš, Pipalović (46. D.Šipuš), Lovrić, Perić (66. Žužić), Handanović, Miočinović (46. Čajani), Marović, Cerovski (81. I.Davorija), Vlajsović, Baniček (46. Alapić) (TRENER: Ivica Vidović)

KURILOVEC: Tor, Šarić (74. Blagoev), Drezga, Knežić, Mrvičin (46. Bolješić), Ćosić, Sedlaček, Shukwu (86. Saiti), Žlebečić (46. Pušić), Završki, Čurek (TRENER: Stjepan Bašić)

DINAMO – PONIKVE 1:2

LUČKO – TONDACH 2:1

GAJ MAČE – TREŠNJEVKA 2:2

VRAPČE – HAŠK 1903 2:1

MAKSIMIR – SAVA STRMEC 6:0

ZAGOREC – SAMOBOR 3:2