mla-tre-n

Mladost i Trešnjevka podijelili bodove

PETRINJA – Nogometaši petrinjske Mladosti, u 30.kolu Treće nogometne lige – Centar, ugostili su momčad Trešnjevke iz Zagreba, a susret je okončan bez pobjednika 3:3.

Domaći su prvi priprijetili u 10.minuti kada se Kožić odlučio na udarac s ruba kaznenog prostora, ali gostujući vratar Balley Krivec zadnjim naporom izbacio je loptu iz svog donjeg desnog kuta, međutim bio je nemoćan dvije minute kasnije kada je s gotovo istog mjesta Kožić ovaj puta naciljao suprotni kut. U 25.minuti gostujući vratar se istaknuo još jednom kada je Cerovski ubacio dugu loptu pred gostujući šesnaesterac gdje su dupli pas odigrali Perić i Hrnčević nakon čijeg je udarca izbacio loptu ispod vratnice, a onda su gosti poentirali u 35.minuti kada je Carl iz slobodnog udarca sa sredine gostujućeg dijela terena ubacio loptu prema domaćem kaznenom prostoru gdje su nes(p)retno reagirali vratar Gugec, Baniček i Cerovski što je iskoristio Grbeša i poslao loptu u praznu mrežu. Do kraja prvog dijela, u 41.minuti, gosti su mogli doći i do prednosti kada je Josipović došao do lopte u sredini kaznenog prostora, ali vratar Gugec uspio je loptu odbiti.

Na početku drugog dijela bilo je uzbudljivo i na jednoj i na drugoj strani, odnosno najprije je u 47.minuti Vranić izveo slobodni udarac s 20 metara s lijeve strane, ali lopta je prohujala tik uz vratnicu i završila u maloj mrežici s vanjske strane, a dvije minute kasnije pred domaćim vratima, nakon odbijanaca, lopta je došla do usamljenog Josipovića koji je s desne strane ciljao suprotnu, međutim bio je za malo neprecizan, dok je u sličnoj situaciji bio i Kožić u 53.minuti na suprotnoj strani, ali lopta je završila u rukama gostujućeg vratara. Nakon toga, u 74.minuti, Josipović je odradio solo dionicu po lijevoj strani i opalio s dvadestak metara kada je na „krivoj nozi“ našao vratara Gugeca i lopta je završila iza njegovih leđa. U 77.minuti i Lovrić je pokušao iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora, a lopta je uz živi zid krenula prema donjem lijevom kutu gdje ju je gostujući čuvar mreže uspio ukrotiti. Dvije minute kasnije Kožić je izveo udarac iz kuta s lijeve strane, a loptu je pred svojim vratima nes(p)retno zahvatio gostujući igrač Dujmović i domaći su došli do poravnanja rezultata, te su u 82.minuti i poveli kada je Kožić, s desne strane, precizno izveo slobodni udarac s 20 metara pogodivši donji lijevi kut gostujućeg vratara. Pet minuta prije kraja domaći su mogli povećati prednost kada se Hrnčević našao iza gostujuće obrane na desnoj strani, ali lopta je prohujala tik iznad vratnice i onda prema nepisanom pravilu kazna stiže na suprotnoj strani kada je u drugoj minuti sudačke nadoknade Josipović izveo udarac iz kuta s desne strane, a na ubačenu loptu u sredinu kaznenog prostora natrčao je Radović i skrenuo je u mrežu za podjelu bodova.

DINAMO – SEGESTA 0:1

VRBOVEC – BISTRA 0:1

VRAPČE – RAVNICE 2:2

KURILOVEC – SAMOBOR 0:0

LUKAVEC – PONIKVE 0:1

HAŠK 1903 – GAJ MAČE 2:0