čs-ml-n

Mladost pobjedom protiv Češkog Sela u slijedeće kolo KUP-a NS SMŽ

PETRINJA – U četvrtzavršnici KUP-a Nogometnog saveza sisačko-moslavačke županije nogometaši Češkog Sela ugostili su momčad petrinjske Mladosti od koje su poraženi 4:0.

Prvu ozbiljniju prigodu gosti su stvorili u 24.minuti kada su brzu akciju na lijevoj strani odigrali Baniček, Perić i u konačnici Kožić, ali lopta se od bloka odbila izvan igrališta. Samo minutu kasnije uspjeli su poentirati kada je Domagoj Šipuš izveo udarac iz kuta s desne strane, a najviši u skoku na domaćem petercu bio je Mioković i glavom je skrenuo loptu u mrežu, dok je tri minute kasnije bio na gotovo istoj poziciji kada je Kožić ubacio loptu s lijeve strane, ali ovaj puta proletjela je iznad vrata. Kožić je pokušao i u 33.minuti izravno iz slobodnog udarca s 20 metara, s desne strane, ali lopta je samo „liznula“ vratnicu na suprotnoj strani i završila izvan igrališta.

Na početku drugog dijela, u 52.minuti, došlo je i do povećanja prednosti kada se Baniček najbolje snašao u gužvi pred domaćim vratima i na petercu s lijeve strane pronašao suprotni donji kut vratara Vukadina. Nakon toga, u 61.minuti, Mioković se našao sam iza domaće obrane, ali vratar Vukadin je u bloku bio uspješniji, a u 63.minuti i domaći su ozbiljnije priprijetili kada se Marić odlučio na udarac s 25 metara, ali lopta je prohujala iznad vratnice. U 67.minuti i Miočinović je bio blizu pogotku kada je na ubačaj Kožića s lijeve strane glavom s peterca poslao loptu tik uz vratnicu, a u 74.minuti istaknuo se i domaći vratar Vukadin kada je u dva navrata blokirao pokušaje Miokovića iz blizine, dok je u 80.minuti Miočinović bio sam u naletu, ali i ovaj puta lopta je završila malo izvan okvira. Ipak, u samom finišu Petrinjci su postali precizniji, odnosno Miočinović je, u 82.minuti, na rubu kaznenog prostora povratno petom uposlio Kožića koji pucao iz prve i naciljao donji lijevi kut domaćeg vratara, a konačni rezultat postavio je Mioković u 85.minuti kada je odbijenu loptu na petercu poslao pod vratnicu.

SEGESTA – LEKENIK 4:1

BSK BUDAŠEVO – TŠK 1932 0:2