sl-sl-n

Od dvije Sloge bolja ona iz Jazavice

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 16. kolu Prve županijske nogometne lige sisačko-moslavačke, ugostili su momčad Sloge iz Jazavice od koje su poraženi 8:3.

Sve je počelo već u 2. minuti kada su gosti nakon „flipera“ u domaćem kaznenom prostoru došli do prednosti preko Livade koji je s desetak metara naciljao donji lijevi kut vratara Lovrića, a domaći su potom poravnali u 18. minuti kada je Gašparić pronašao prostor na desnom rubu šesnaesterca i naciljao suprotni kut gostujućeg vratara Lipinčića. Nakon toga, u 33. minuti, ponovo domaći u više navrata nisu uspjeli izbaciti loptu ispred svojih vrata što je iskoristio Džombić za novo vodstvo gostiju, i onda je tri minute kasnije isti igrač u kontri s lijeve strane na petercu pronašao Livadu, a on praznu mrežu.

Na početku drugog dijela, u 54. minuti, Livada je pronašao Džombića iza domaće obrane, a on nebranjeni dio mreže i onda je pet minuta kasnije izborio kazneni udarac nakon što ga je u šesnaestercu nepropisno zaustavio Olujić, a uspješan realizator bio je Ćibarić. U 63. minuti Džombić je sve uradio sam kada je iskoristio grešku domaće obrane i lob udarcem s 18 metara prebacio vratara Lovrića, a u 71. minuti gosti su „podebljali“ prednost preko Čugure kojeg je Ćibarić lijepo uposlio iza domaće obrane na rubu kaznenog prostora i onda su deset minuta kasnije gosti došli i do osmog pogotka u akciji kada se u kontri lopta odbila do Križanca koji se sam probio do praznih vrata. Ipak, u samom finišu domaći su ublažili poraz u 82. minuti preko Marića i nekoliko sekundi prije kraja drugim pogotkom Gašparića.