petrinia1110202224

Odlični rezultati petrinjskih plesačica i plesača u Samoboru

SAMOBOR/PETRINJA – Članovi Sportskog plesnog kluba Petrinia proteklu subotu natjecali su se na međunarodnom bodovnom turniru u Samoboru. Svojim odličnim nastupom postigli su odlične rezultate i osvojili nove bodove.

Izvrstan start na svom prvom natjecanju ovom prigodom imala je Anes Marković u kategoriji pojedinaca u starosnoj kategoriji „Osnovci“, osvojivši druga mjesta i srebrne medalje u obje discipline, i latinsko – američki i standardni plesovi.

U kategoriji sportskih plesnih parova Toma Svoboda – Lara Matijević, također „Osnovci“ i „D3“ kvalitativna kategorija, bili su vrlo uspješni u izuzetnoj konkurenciji od devet parova iz više zemalja te osvojili 5. mjesto u standardnim i 3. mjesto i brončanu medalju u latinsko – američkim plesovima.

Na ovom turniru odlično su se predstavili i SPP Tihomir Baljak – Silvana Baljak, kategorija „Veterani II“, „C“ kvalitativna kategorija, i osvojili prva mjesta i zlatne medalje u obje discipline.