pet-lud-n

Rukometaši Petrinje uspješno odradili još jedan derbi

PETRINJA – Rukometaši Petrinje, u derbiju 22.kola Druge hrvatske rukometne lige – Sjever, ugostili su momčad Ludbrega, izravnog konkurenta za vrh prvenstvene ljestvice, od kojeg su bili bolji 33:23.

Prve minute protekle su u igri pogodak za pogodak, a onda su domaći rukometaši u 15.minuti imali velikih 10:3, a ubrzo zatim i 13:6. U 27.minuti, uz veliko negodovanje domaće publike i čudan kriterij sudačkog para , petrinjski rukometaši zaradili su već 8 minuta isključenja (na kraju 16 minuta), dok je kod gostiju u toj rubrici bila nula, te čak četiri dosuđena sedmerca (na kraju utakmice 8 sedmeraca) za momčad Ludbrega koja je do kraja poluvremena smanjila zaostatak na samo 14:10.

Drugi dio Petrinjci su otvorili puno bolje, te je na semaforu u 45.minuti svijetlilo 23:16, a trener Vuić u nastavku je do kraja utakmice svim dečkima dao minutažu za konačnih 33:23.

Kod domaćih najefikasniji je bio Luka Marjanović s 10, a slijedili su ga Enis Krličević i Tin Huremović sa po 7 pogodaka, a veliki doprinos svemu dao je i vratar Draženko Pranjić, dok su kod gostiju najefikasniji bili Borna Kolak s 5, te Goran Sinković i Marko Virag sa po 4 pogotka.

U slijedećem, 23.kolu, rukometaši Petrinje gostovat će kod momčadi Marofa.