slo-bsk-n

Sloga poražena od BSK-a

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 11.kolu Prve županijske nogometne lige sisačko-moslavačke, ugostili su momčad BSK-a iz Budaševa od koje su poraženi 2:0.

Prvi su ozbiljnije zaprijetili gosti u 18. minuti kada je Mileković izveo slobodni udarac s 18 metara, ali domaći vratar Rončević uspio je ispred crte loptu ukrotiti, a ubrzo zatim uzvratili su i domaći u 23. minuti kada se Marić našao ispred gostujućih vrata i pucao iz okreta, međutim gostujući vratar Čaić je uspio odbiti loptu izvan igrališta. Dvije minute kasnije gosti su bili u još jednoj prigodi kada je Selihar s lijeve strane ubacio loptu u sredinu kaznenog prostora gdje je najviši bio Markić i nakon udarca glavom lopta je proletjela uz samu vratnicu i onda su u 29. minuti i poentirali kada je u gužvi lopta došla do Pejakovića koji je matirao vratara Rončevića. Ubrzo zatim, u 34. minuti, Markić je odlično asistirao Seliharu na lijevoj strani na rubu šesnaesterca, ali odličnom intervencijom vratar Rončević sačuvao je svoju mrežu, a još bliže pogotku gosti su bili u 39. minuti nakon solo dionice Pejakovića i u konačnici iz sredine kaznenog prostora prebacio je vrata.

Na početku drugog dijela prvi su dobru priliku imali domaći u 52. minuti kada je Roksa dobro naciljao iz slobodnog udarca s 20 metara, ali gostujući branič Pavlečić u zadnji tren izbacio je loptu izvan igrališta i onda su minutu kasnije uslijedila nova uzbuđenja pred domaćim vratima, odnosno najprije se Pejaković našao sam ispred vratara Rončevića koji je nakon udarca izbacio loptu izvan igrališta, a nakon Milekovićevog dodavanja iz kuta kada je nakon dva „lažnjaka“ i pripuštanja lopte gostujućih igrača došla do Pejakovića koji nije oklijevao i zatresla se mala mrežica domaćih vrata. U 69. minuti domaći su pokušali i iz daljine kada se lopta na 20 metara odbila do Miloševića, ali nakon njegovog udarca završila je za malo izvan okvira, dok je na suprotnoj strani pokušao i Kireta s ruba kaznenog prostora u 86. minuti, ali vratar Rončević uspio je loptu ukrotiti.