Izbornik
sl-ni-n

Sloga poražena od Naftaš-Ivanića

HRASTOVICA – U drugoj pripremnoj utakmici za prvenstvo 1.ŽNL NS SMŽ nogometaši Sloge iz Hrastovice ugostili su momčad Naftaš-Ivanića iz Ivanić Grada, člana 4.NL – SREDIŠTE – skupine B, od koje su poraženi 7:1.

Gosti su do prve prednosti došli u 11. minuti kada je Hadaš s ruba kaznenog prostora precizno naciljao donji lijevi kut domaćeg vratara Rončevića, a tri minute kasnije domaći su došli do poravnanja kada je Perenčević izveo slobodni udarac s 25 metara i na lijevoj strani pronašao Prelčeca koji je glavom naciljao bliži kut vratara Klarića. U 18. minuti gosti su stigli i do drugog pogotka kada je Čančar izveo udarac iz kuta s lijeve strane, a Vrdoljak utrčao na peterac i skrenuo loptu u mrežu i onda su u 42. minuti „podebljali“ prednost nakon još jednog prekida, odnosno Ivanković je izveo slobodni udarac s ruba igrališta u sredinu kaznenog prostora gdje se lopta odbila do Hezlera koji nije oklijevao pospremiti je u mrežu.

U drugom dijelu, u 62. minuti, Vrdoljak je izveo solo dionicu za četvrti gostujući pogodak, a onda je Šeremet, u 66. i 70. minuti, bio uspješan s „kreča“ kada su prethodno nepropisno pred domaćim vratima zaustavljeni Vrdoljak i sam Šeremet. Nakon toga i domaći su pokušali učiniti više iz dvije dobro odigrane kontre u 72. I 78. Minuti, ali u konačnici Tašić i Knežić nisu uspjeli poentirati i onda je „točku na i“ sedmim gostujućim pogotkom postavio Hadaš u 85. minuti.

Novu provjeru Hrastovčani će imati u nedjelju, 13.08.2023., kada će ugostiti momčad Radnika iz Majura.