čs-mg-n

Češko Selo i Mladost iz Grede podijelili bodove

PETRINJA – Nogometaši Češkog Sela, u 8. kolu Druge županijske nogometne lige – Sisak, ugostili su momčad Mladosti iz Grede, a susret je okončan bez pobjednika 1:1.

Već u 6. minuti domaći su priprijetili u akciji Todorovića i Jukića koji su u sredini kaznenog prostora odigrali dupli pas, ali u konačnici gostujući vratar Šipuš krajnjim naporom izbacio je loptu iz svog donjeg desnog kuta i time najavio „svoj dan“ u nastavku, jer je odlično reagirao i na pokušaj Marića u 16. minuti kada je u sredini šesnaesterca „ukrao“ loptu, a onda su u 24. minuti domaći ipak poentirali, odnosno Pavković je izveo slobodni udarac ispred kaznenog prostora s lijeve strane, a najviši u skoku pred gostujućim vratima bio je Markanović i glavom naciljao nebranjeni dio mreže. U 31. minuti Marić je, s ruba šesnaesterca, odlično ubacio Jurića u vatru, ali lopta je završila u bloku i onda su četiri minute kasnije poentirali i gosti s „kreča“  kada je Kožul nepropisno zaustavio Ferenčaka, a uspješan realizator najstrože kazne bio je Valenta. Nakon toga Marić je još jednom bio u prilici za domaće u 37. minuti kada je s desne strane gađao suprotni kut, ali lopta je proletjela tik uz vratnicu, dok su u 39. minuti izglednu prigodu imali i gosti kada je Ferenčak s desne strane ubacio loptu na domaći peterac gdje ju je Pavičić glavom samo uspio primiriti što je bilo dovoljno vrataru Sučeviću za otklanjanje opasnosti.

U drugom dijelu svi domaći pokušaji za promjenom rezultata nailazili su na prepreku zvanu vratar Šipuš i to u 59. minuti nakon dva pokušaja Ivišića iz neposredne blizine, kao i nakon njegovog „slobodnjaka“ s 20 metara u 65. minuti kada je izbacio loptu iz svog donjeg desnog kuta, dok je dvije minute kasnije u akciji Pavkovića i Marića koji se našao sam ispred njega izbacio loptu preko vratnice. Isto tako bio je uspješan i u 79. minuti kada je Ivica Tokić dobro ciljao iz slobodnog udarca s 20 metara, ali i ovom prigodom gostujući čuvar mreže izbacio je loptu iz svog donjeg desnog kuta. Pri samom kraju, u 87. minuti, domaći nisu iskoristili još jednu dobru prigodu kada je Ivišić s desne strane ubacio loptu u prazan prostor paralelno s vratima, ali Ranogajec je zakasnio za djelić sekunde kako bi je skrenuo u praznu mrežu i na kraju nije bilo promjene rezultata.