čs-gv-n

Češko Selo jesenski prvak uz hat-trick Čuture i „pola tuceta“ Gvozdu

PETRINJA – Nogometaši Češkog Sela, u posljednjem jesenskom 11. kolu Druge županijske nogometne lige – Sisak, ugostili su momčad Gvozda od koje su bili bolji 6:1.

Sve je počelo već u 2. minuti kada se Čutura odlučio na udarac s ruba kaznenog prostora i precizno naciljao donji desni kut vratara Kuljanca i ubrzo zatim, u 9. minuti, došlo je do povećanja prednosti kada je Marić ubacio loptu s desne strane pred sama vrata, a Čutura ju je po drugi puta pospremio u mrežu. U 19. minuti ozbiljnije su zaprijetili i gosti kada je Čorak iza sredine igrališta uputio dugu loptu pred domaća vrata gdje je zastala u blatu ispred vratara Tolušića što je iskoristio Gubo i onda promašio prazna vrata. Ipak, gosti su poentirali u 33. minuti kada je Brodar utrčao u kazneni prostor i pao u kontaktu s vratarom Tolušićem što je bilo dovoljno za kazneni udarac koji je uspješno realizirao Bašić. Nakon toga, u 41. minuti Gubo je s gostujuće strane odradio solo dionicu do pred sama vrata gdje je iz dva njegova pokušaja  vratar Tolušić uspio sačuvati svoju mrežu i onda je u 44. Minuti Čutura došao do hat-tricka kada se našao iza gostujuće obrane i matirao vratara Kuljanca.

Drugi dio, što se igračkog kadra tiče, za domaće je počeo loše jer je Markanović u 53. minuti upario žute kartone i „pocrvenio“, a iz tog slobodnog udarca s 18 metara Gubo je dobro ciljao, ali i vratar Vukadin isto tako reagirao izbacivši loptu iz svog lijevog kuta. Tri minute kasnije domaći su došli do povećanja prednosti u akciji Jukića koji je prebacio loptu iza gostujućeg zadnjeg reda do Pezića koji ju je zakucao pod vratnicu i onda ponovo nakon tri minute došlo je do rezultatske promjene kada se Marić probio po desnoj strani i na drugoj vratnici pronašao Jukića koji je uspješno poentirao. U 60. minuti još jednom je pokušao i Gubo dobrim udarcem s desne strane, ali vratar Vukadin ukrotio je loptu u svom donjem lijevom kutu, a na suprotnoj strani u 69. minuti Čutura se našao „oči u oči“ s vratarom Kuljancem koji je ovaj puta bio uspješniji i u samom finišu, u 84. minuti, domaći su došli do „pola tuceta“ pogodaka kada je Teofanović ubacio loptu do Ranogajeca kojeg je nepropisno zaustavio Kuljanac za najstrožu kaznu koju je relizirao Vukadin, odnosno vratar protiv vratara.