čs-ba-n

Češko Selo u prijateljskom ogledu poraženo od Banovca

PETRINJA – U sklopu priprema za proljetni nastavak prvenstva Druge županijske nogometne lige – Sisak nogometaši Češkog Sela ugostili su županijskog prvoligaša, momčad Banovca iz Gline od koje su poraženi 4:1.

Domaći su prvi imali izglednu prigodu u 10. Minuti kada ja Marić izveo udarac iz kuta s lijeve strane i u sredini kaznenog prostora pronašao Markanovića koji je glavom ciljao donji lijevi kut vratara Žugaja, ali gostujući čuvar mreže uspio je izbaciti loptu izvan igrališta i onda su u 16. minuti gosti došli do prednosti iz kaznenog udarca kada je kontakt Pavkovića i Abramovića na rubu kaznenog prostora okarakteriziran najstrožom kaznom koju je uspješno realizirao Blažević.

Na početku drugog dijela, u 57. Minuti, domaći su došli do poravnanja u akciji unutar šesnaesterca u kojoj su sudjelovali Ivišić, Marić i strijelac Prepelec koji je precizno naciljao donji desni kut vratara Žugaja. Ubrzo zatim gosti su do nove prednosti došli u 63. minuti kada se Bakšić našao iza domaće obrane i matirao vratara Vukadina, a četiri minute kasnije ponovo je bio u sličnoj situaciji, ali ovaj puta uposlio je Savića na petercu koji je zakucao loptu u mrežu. U 77. minuti za domaće je odličnim udarcem s 20 metara pokušao i Marić, ali vratar Kožul istom takvom intervencijom izbacio je loptu ispod vratnice, a dvije minute kasnije zbila su se uzbuđenja i pred domaćim vratima kada se Savić našao sam pred vratarom Vukadinom koji mu je u prvom pokušaju loptu odbio, dok je u ponovljenom pokušaju posljednja prepreka na crti bio Lovrić i onda je u 85. minuti Savić, sa sredine igrališta, dugom loptom bio asistent Šoli za konačnih 1:4.