ml-ka

Mladost i Karlovac remizirali

PETRINJA – Nogometaši petrinjske Mladosti, u 13. kolu Treće hrvatske nogometne lige – Središte, ugostili su momčad Karlovca 1919, a susret je okončan bez pobjednika i pogodaka – 0:0.

Prva dionica protekla je u „nadmudrivanju“ između dva šesnaesterca u kojem nije bilo nekih izrazitih prigoda, a spomena vrijedna je tek domaća u 25. minuti kada je Lovrić izveo udarac iz kuta s lijeve strane na suprotnu odakle je Hadžić s 3-4 metra poslao loptu pokraj vratnice.

Drugi dio donio je ipak nešto više uzbuđenja, ali bez osobite preciznosti, a počelo je u 55. minuti kada je za goste pokušao Mićunović s 20 metara, međutim lopta je preletjela vratnicu. Nakon toga, u 68. minuti uslijedio je i pokušaj Bagarića s 18 metara, a ovaj puta lopta je prohujala tik uz vratnicu i onda je u slijedećoj minuti sijevnula brza domaća akcija u tri poteza, odnosno Lovrić je sa sredine igrališta uposlio brzonogog Amoaetenga koji se sjurio po desnoj strani i onda u sredini kaznenog prostora pronašao Bužanića koji je u trku naciljao tik uz vratnicu. U 81. minuti gosti su u kakvu-takvu prigodu došli preko Čakarića koji se u kaznenom prostoru oslobodio dvojice domaćih igrača i povratnom loptom na 18 metara uposlio Zavalića koji ju je „zavalio“ preko vrata. U samom finišu Karlovčani također nisu bili ništa precizniji, naime u 89. minuti Marinić je bio najviši u skoku u sredini šesnaesterca, ali nakon udarca glavom lopta je uz vratnicu otišla izvan igrališta, kao i u prvoj minuti sudačke nadoknade kada je Prpić dobro pucao s desetak metara, s lijeve strane, ali zatresla se samo mala mrežica s vanjske strane.

TRNJE – GAJ MAČE

Trenutni poredak je: 1. ZAGOREC 30, 2. DUGO SELO 30, 3. GAJ MAČE (-1) 26, 4. LUČKO 24, 5. HAŠK 1903 21, 6. VRBOVEC 20, 7. KARLOVAC 1919 19, 8. TRNJE (-1) 19, 9. BISTRA 19, 10. VRAPČE 18, 11. KURILOVEC 17, 12. MAKSIMIR 17, 13. RAVNICE 16, 14. LUKAVEC 14, 15. TREŠNJEVKA 9, 16. MLADOST 7, 17. SEGESTA 6, 18. PONIKVE 5 bodova.

U slijedećem, 14. kolu, u subotu, 06.11.21., od 14 sati, nogometaši petrinjske Mladosti gostovat će u Sisku kod momčadi Segeste.