mla-tre-n

Mladost remizirala protiv Trešnjevke

PETRINJA – U posljednjem jesenskom, 17. kolu Treće nogometne lige – Centar, nogometaši petrinjske Mladosti ugostili su momčad Trešnjevke iz Zagreba, a susret je okončan bez pobjednika 1:1.

Prvu prigodu imali su gosti i to u 10. minuti kada je nakon Nikšićevog pokušaja ubačaja pred domaća vrata, s desne strane, lopta doletjela u gornji lijevi kut dakle ju je vratar Gugec prebacio izvan igrališta, a u 17. minuti uzvratili su i domaći kada je Lovrić u prigodu izbacio Đurića po desnoj strani, ali nakon udarca s 18 metara lopta je završila u naručju vratara Kezerića. U 23. minuti Lovrić je pokušao iz daljine, s dvadesetak metara, ali za malo je promašio okvir vrata i onda su u 27. minuti gosti poentirali u jednostavnoj akciji kada je Seletković ubacio loptu s desne strane, a Crnjak je na petercu nogom skrenuo u mrežu i onda je isti igrač u 42. minuti pokušao i s 20 metara, međutim vratar Gugec izbacio je loptu iz svog donjeg desnog kuta.

U drugom dijelu, do 63. minute, nije bilo previše uzbuđenja, a onda je Marović nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru i sudac Jerbić je pokazao na bijelu točku s koje je pucao Lovrić, ali gostujući vratar Kezerić uspio je sačuvati svoju mrežu i spriječiti poravnanje. U 66. minuti i gosti su bili u dobroj prigodi kada je Gugec odlično reagirao na rubu šesnaesterca ispred Jančića nakon kratko vraćene lopte domaće obrane. Samo minutu kasnije dogodilo se novo uzbuđenje pred gostujućim vratima kada su na lijevoj strani kombinirali Handanović i Čajani koji je s peterca poslao loptu u ruke gostujućem vrataru i onda su ipak domaći poentirali u 84. minuti kada je Handanović s lijeve strane na suprotnoj vratnici pronašao Cerjaka i lopta je nakon skoka i udarca glavom završila u mreži. Na samom kraju, u sudačkoj nadoknadi, Handanović je najprije asistirao Vlajsoviću koji je s ruba kaznenog prostora poslao loptu tik uz vratnicu, a u drugoj prilici i sam je pucao gotovo s istog mjesta, ali ovaj puta vratar Kezerić je izbacio loptu iz svog donjeg desnog kuta.

MLADOST: Gugec, Vučak, I. Šipuš, Lovrić (76. Vlajsović), Handanović, Čajani (76. Žužić), Perić (46. Cerjak), Đurić (60. Dolovčak), Vranić, Marović, Miočinović (65. D. Šipuš) TRENER: Milan Matanović

TREŠNJEVKA: Kezerić, Nikšić, Crnjak (62. Jelinić), Ainadou, Agatić, Mršić (88. Kljajić), Tičak (78. Pereža), Mioč, Kelava (88. Hoffmann), Seletković (62. Jančić), Puklin TRENER: Dario Jančić

TONDACH – DINAMO 2:2

PONIKVE – HAŠK 1903 4:3

LUČKO – SAMOBOR 1:0

VRAPČE – LUKAVEC 2:3

MAKSIMIR – ZELINA 7:2

ZAGOREC – SEGESTA 0:0