slo-vol-n

Sloga i Voloder remizirali u golijadi

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 8. kolu Prve županijske nogometne lige sisačko-moslavačke, ugostili su momčad Volodera, a susret je okončan bez pobjednika 3:3.

Domaći su bolje otvorili utakmicu i već u 7. minuti u dobroj akciji ispred gostujućeg kaznenog prostora bili su Marić i Gašparić koji je na lijevoj strani odlično uposlio Miloševića nakon čijeg je pokušaja gostujući vratar Dikić uz vratnicu izbacio loptu izvan igrališta, dok su gosti uzvratili u 12. minuti dobrim udarcem Turine s 20 metara, ali domaći vratar Biro ukrotio je loptu ispred crte i onda, minutu kasnije, domaći su došli do prednosti kada je Marić ubacio loptu u sredinu kaznenog prostora i pronašao Bugarina koji je iz okreta naciljao donji desni kut vratara Dikića. Ubrzo zatim, u 17. minuti, domaći su mogli doći i do povećanja prednosti kada je Milošević ubacio loptu s lijeve strane do Marića koji ju je proslijedio do Gašparića nakon čijeg je udarca malo promijenila smjer od jednog gostujućeg obrambenog igrača, ali sve je spasio vratar Dikić efektnom intervencijom izbacivši je iz svog donjeg lijevog kuta. Ipak, u 23. minuti ostao je nemoćan nakon još jedne uspješne akcije Miloševića po lijevoj strani i asistencije Gašpariću koji je a 18 metara poslao loptu u donji lijevi kut gostujućih vrata. U 31. minuti za goste je dobrim udarcem pokušao i Petrović, ali je vratar Biro ukrotio loptu uz desnu vratnicu i onda su dvije minute kasnije gosti ipak uspjeli smanjiti prednost kada je Gulija odradio solo dionicu sve do sredine kaznenog prostora gdje je iz gužve Solomun uspio poslati loptu u mrežu, a isti igrač odlično je pucao i u 36. minuti s 30 metara, međutim vratar Biro i vratnica spriječili su promjenu rezultata.

Na početku drugog dijela, u 49. minuti, gosti su uspjeli doći i do poravnanja i to euro pogotkom Turine iz „slobodnjaka“ s 25 metara kada je naciljao gornji lijevi kut domaćih vrata gdje se od vratnice odbila u suprotnu malu mrežicu. Nakon toga malo je i zaiskrilo na terenu kada su proradile i druge strasti osim nogometnih i epilog toga bila su tri crvena kartona, dva domaća (Tašić, Gusić) i jedan gostujući (Cergnar) uz žuti gostujućem vrataru Dikiću. U nastavku, u 63. minuti gosti su mogli i preokrenuti rezultat kada se Petrović našao sam iza domaće obrane, ali vratar Biro odlično je reagirao i odbio loptu uz vratnicu, ali Petrović se ipak uspio upisati u strijelce dvije minute kasnije kada se našao neometan pred domaćim vratima i samo skrenuo loptu u mrežu. Ubrzo zatim, u 67. minuti, domaći su mogli doći do poravnanja kada se Milošević probio po lijevoj strani i pronašao Vulu na rubu kaznenog prostora koji je dobro pucao iz okreta, ali isto tako reagirao je i vratar Dikić u svom desnom kutu. Nova uzbuđenja zbila su se i u finišu kada je za goste u 78. minuti pokušao Turina s 18 metara, ali ispriječila mu se vratnica, dok je u 84. minuti s domaće strane Gašparić s polovice domaćeg dijela igrališta dugom loptom pronašao Marića na protivničkom šesnaestecu koji je odmah odlično pucao, ali za malo neprecizno i lopta je prohujala pokraj vratnice i onda su se za domaće poklopile tri petice: u PEToj minuti sudačke nadoknade, s PETerca iz gužve, Dumbović je PETom pospremio loptu u mrežu za poravnanje i podjelu bodova.