sis-pet

U lokalnom košarkaškom derbiju Sisak nadigrao Petrinju

SISAK – U susjedskom derbiju 2. kola Treće lige – Centar košarkaši Petrinje gostovali su kod momčadi Siska od koje su poraženi 94:77 (23:20, 27:18, 18:16, 26:23)

Petrinjci su, što se rezultata tiče, neizvjesnost rezultata držali samo u prvoj četvrtini kada su na polovici došli i do prednosti (9:10, 9:11, 9:12, 11:12) koja trajala dvije minuta, a ona su Siščani u konačnici ipak ostvarili +3 (23:20). Ipak, rezultatski najlošije razdoblje, nakon 36:36, zbilo je u finišu druge četvrtine koju su domaći okončali s +12 (50:38), te je u nastavku održavali i „podebljavali“ za na kraju +17 (94:77).

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.