slo-fra-n

Frankopan „petardom“ preskočio Šodergrabu

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 18. kolu Prve županijske nogometne lige sisačko-moslavačke, ugostili su momčad Frankopana iz Galdova od koje su poraženi 5:0.

Domaći su se dobro držali sat vremena do kada su i mreže mirovale, a u tom razdoblju gosti su propustili tri izgledne prigode Varačića (4.,29., 57.) i jednu Sertića (45.) u kojima je domaći vratar Rogina bio pobjednikom. Nakon toga, u 62. minuti, gosti su poentirali iz kaznenog udarca nakon što je na rubu kaznenog prostora, prema prosudbi suca Bijelića, Bugarin nepropisno zaustavio Grgića, a uspješan realizator bio je Varačić, koji je to nastavio u 70. minuti iz igre na asistenciju Radakovića i onda je došao do hat-tricka u 75. minuti iz još jednog kaznenog udarca, dok je prije toga, u istoj minuti, Ćalić u pokušaju ubačaja lopte pred domaća vrata poslao je na gornji dio vratnice, ali je zato bio precizniji u 80. minuti iz okreta s ruba kaznenog prostora kada je naciljao donji lijevi kut domaćih vrata. Na kraju, u posljednjim trenucima susreta, „petardu“ je zaključio Dakić kada se nakon odbijanaca najbolje snašao pred domaćim vratima.