pet-loš-n

Petrinjčica nadigrala Lošinj

PETRINJA – Nogometaši Petrinjčice, u 13. kolu Druge hrvatske malonogometne lige – Centar, ugostili su momčad Lošinja od koje su bili bolji 7:2.

Domaći su poveli u 14. minuti kada je Matić dobro pucao s devet metara, a gostujući vratar odbio loptu pred Lovrića koji ju je potom pospremio u mrežu, a dvije minute kasnije isti igrač povećao je prednost dobrom reakcijom iz okreta pred gostujućim vratima što bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu, u 27. minuti, Papić je povećao prednost nakon što je na sredini igrališta presjekao loptu kojom je svoje suigrače pokušao uposliti Baltić i onda su u 32. minuti viđena dva pogotka, najprije s domaće strane kada je Papić iz lijevog kuta, s ruba igrališta, precizno pronašao natrčalog Matića pred gostujućim vratima, a onda su odmah uzvratili i gosti kada se pred domaćim vratima najbolje snašao Jaković i matirao vratara Pezića. Nakon toga, u istoj 35. minuti, viđena su ponovo dva pogotka, oba domaća na istovjetan način, naime gosti su zaigrali s vratarom u polju domaćina, a nakon oduzete lopte na polovici domaćeg dijela igrališta Papić i Matić su precizno naciljali gostujuća prazna vrata. Sedmi domaći pogodak, a njegov treći, ponovo je djelo Lovrića koji je još jednom, nakon duge ubačene lopte na šest metara iz okreta precizno naciljao donji desni kut gostujućih vrata i onda su u 39. minuti još jednom poentirali gosti preko Jakovića koji je na desnoj strani pronašao tek toliko prostora između vratnice i vratara Pezića za put lopti do mreže. Osim toga za domaće je Matić još u 11.,18. i 38. minuti naciljao vratnice.