pet-oto-n

Petrinjčica poražena od Otočca

PETRINJA – Nogometaši Petrinjčice, u 16.kolu Druge hrvatske malonogometne lige – Zapad, ugostili su momčad Otočca od koje su poraženi 7:5.

Za Petrinjce je počelo dobro jer su već u 3.minuti došli do prednosti kada se Đukić najbolje snašao pred samim gostujućim vratima i pokraj vratara Krznarića pronašao nebranjeni dio mreže, ali u 7.minuti došlo je do poravnanja na ne baš uobičajen način jer je gostujući vratar Krznarić došao do lopte na rubu svog šesterca i onda odradio solo dionicu preko cijelog igrališta, te je pred domaćim vratima uposlio Ostovića koji je uspješno poentirao. Nakon toga uslijedio je dio domaće igre na način „tako blizu, a tako daleko“, naime u 11. i 12. minuti, u tri navrata, dva puta Prpić i jednom Đukić, umjesto mreže naciljali su vratnice i onda je u 13.minuti stigla kazna kada je Bićanić povukao kontru po desnu stranu uz asistenciju Draženoviću za prednost gostiju. Dvije minute kasnije domaći su poravnali u tri poteza, a počelo je od vratara Sekulića, preko Đukića do strijelca Lovrića koji je u 18.minuti na neki način postao i tragičar jer mu je na devetercu Banić „ukrao“ loptu i precizno naciljao donji lijevi kut vratara Sekulića i onda je u posljednjim sekundama prvog dijela Smolčić pobjegao u kontri po lijevoj strani i na suprotnoj pronašao Ostovića koji je poentirao za dva pogotka prednosti do odmora.

Odmah na početku drugog dijela, u 12.sekundi, pred gostujućim vratima kombinirali su Lovrić i Đukić nakon čijeg je udarca Devčić na crti skrenuo loptu u vlastitu mrežu. U 24.minuti gosti su ponovo došli do dva pogotka prednosti kada se Bićanić probio po desnoj strani gdje je pred vratima Banić za djelić sekunde bio brži od vratara Sekulića i prebacio loptu iza njegovih leđa, a onda su dvije minute kasnije isto toliko puta poentirali domaći, odnosno Dolovčak i Baniček, za treće poravnanje na utakmici što je nažalost bio krajnji domet Petrinjaca jer se u 30.minuti i gostujući vratar Krznarić upisao u strijelce kada je rukom izbacio loptu prema domaćim vratima gdje je dotaknula vratara Sekulića i završila u mreži, dok je konačni rezultat, u 33.minuti, postavio Ostović kojem se nakon nekoliko odbijanaca na rubu šesterca odbila lopta i uslijedila je realizacija. Do kraja još su jedino domaći bili u prilici ublažiti poraz u 38.minuti, ali druga Đukićeva i četvrta domaća vratnica to su spriječili.