slo-met-n

Sloga poražena od Metalca iz Međurića

HRASTOVICA – Na početku proljetnog dijela prvenstva, u 14. kolu Prve županijske nogometne lige NS SMŽ, nogometaši Sloge iz Hrastovice ugostili su momčad Metalca iz Međurića od koje su poraženi 3:1.

Prvu dobru prigodu stvorili su domaćini u 8. minuti kada je Vule na desnoj strani pronašao Oreškovića, a on iz prve Dumbovića na gostujućem petercu odakle je glavom za malo prebacio loptu preko vrata, dok su gosti uzvratili u 17. minuti kada je Cvrtila s lijeve strane u sredini kaznenog prostora pronašao slobodnog Kuharića koji je u padu glavom poslao loptu tik uz vratnicu. Nakon toga, u 22. minuti bio je uspješan u prodoru po desnoj strani kada je pred domaćim vratima pronašao Kuruzovića koji je samo skrenuo loptu u mrežu i odmah u slijedećoj minuti domaći su poravnali preko Dumbovića koji se dobro snašao pred gostujućim vratima. Ipak, u posljednjim trenucima prvog dijela, u 44. minuti, gosti su došli do nove prednosti kada se Artić odlučio na udarac s ruba šesnaesterca i matirao vratara Lovrića.

U drugom dijelu, u 53. minuti, Kuharić je još jednom dobro reagirao na ubačenu loptu pred domaćim vratima, ali i vratar Lovrić koji je efektno izbacio loptu iz svog donjeg desnog kuta, a u 71. minuti, nakon asistencije Rijetkovića poslao je loptu iz prve tik uz vratnicu, dok je tri minute kasnije Kuruzović utrčao sam iza domaće obrane, međutim samo do vratara Lovrića koji je blokirao njegov pokušaj i izbacio loptu izvan igrališta i onda je ipak poentirao u 82. minuti nakon dugog ubačaja rukama Rijetkovića s desnog ruba igrališta.