pet-aur

U osmini završnice HMN KUP-a Aurelia bolja od Petrinjčice

POPOVAČA – U osmini završnice Hrvatskog malonogometnog kupa nogometaši Petrinjčice ugostili su momčad Aurelia Futsal iz Vinkovaca od koje su poraženi 6:0.

Nakon početnog ispitivanja snaga gosti su polako preuzimali „konce u svoje ruke“ i u 8. minuti najavili daljnji tijek susreta, odnosno samo u razmaku od nekoliko sekundi došli su do dva pogotka prednosti preko Bukna i Romea Sušca, dok su u slijedećoj minuti Petrinjci prvi puta ozbiljnije priprijetili kada je Gorup pucao iz okreta sa sedam metara, ali gostujući vratar Kobašević izbacio je loptu iz svoga lijevog kuta.

Na početku drugog dijela, u 23. minuti, Vinkovčani su „podebljali“ prednost nakon kontre koju je povukao Pedić po lijevoj strani i na suprotnoj pronašao Josipovića koji je poentirao za povećanje vodstva, a dvije minute kasnije Mijiću se u novom pokušaju ispriječila vratnica, ali je zato Romeo Sušac bio precizniji u 28. minuti nakon asistencije Bukna iz kuta s desne strane. Nakon toga Petrinjci su bili blizu barem počasnog pogotka i to iz nekoliko pokušaja u 31. minuti, odnosno najprije je Kikić dobro pucao dva puta, zatim Gorup, te još jednom Kikić i sve te pokušaje uspješno je neutralizirao gostujući vratar Kobašević. Što tada nije uspjelo domaćima je gostima u 33. i 35. minuti kada je najprije Nospak u trku sa šest metara lobom prebacio vratara Sekulića, te potom i Zdelar koji je bio precizan iz kaznenog udarca nakon šest domaćih akumuliranih prekršaja. Do kraja još je za goste pokušao Dragun u 37. minuti nakon kontre po lijevoj strani kada je pogodio vratnicu, dok je za domaće u posljednjoj minuti u dobroj prigodi bio Smakiqi, ali i ovaj puta vratar Kobašević je ostao posljednja prepreka.