čs-ašk-n

Češko Selo poraženo od AŠK-a

PETRINJA – Nogometaši Češkog Sela, u 16.kolu Druge županijske nogometne lige – Sisak, ugostili su momčad AŠK-a iz Starog Pračna od koje su poraženi 2:1.

Prvi su priprijetili gosti u 10.minuti kada je Sučec izveo slobodni udarac s 25 metara, s desne strane, i pred vratima pronašao Božičevića koji je glavom skrenuo loptu za malo preko vrata, a u 16.minuti Sučec je izveo i udarac iz kuta s desne strane do Banovića koji je pucao glavom s 3-4 metra, međutim domaći vratar Jarčević ukrotio je loptu u svom gornjem desnom kutu. Nakon toga, u 28.minuti, i domaći su došli u prigodu kada se Ranogajec odlučio na udarac s ruba kaznenog prostora, ali gostujući vratar Stjepanek izbacio je loptu ispod vratnice i onda su u 33.minuti gosti poentirali kada se Šimatić probio po desnoj strani i pred vratima pronašao Čerkeza koji je skrenuo loptu u mrežu.

U drugom dijelu, u 63.minuti, gosti su još jednom uspjeli poentirati kada je Sučec s lijeve strane na petercu pronašao Banovića koji je bio najviši u skoku i mreža se zatresla. Tri minute kasnije s distance su još za goste pokušali Šimatić i Sučec, ali bili su za malo neprecizni, a onda su, u 81.minuti, i domaći došli do pogotka u dva poteza, odnosno Križić je s lijeve strane, s 30 metara, ubacio loptu pred gostujuća vrata gdje je na peterac utrčao Rajić i odmah je poslao u mrežu.