seg-jun

Juniori Segeste, nakon 11-eraca, pobjednici KUP-a NS SMŽ

SISAK – Juniori sisačke Segeste pobjednici su KUP-a Nogometnog saveza sisačko-moslavačke županije nakon što su, sa 6:5, bili bolji u izvođenju 11-eraca od juniora petrinjske Mladosti budući je u regularnom vremenu susret okončan bez pobjednika – 2:2.

Petrinjci su prvi došli do prednosti u 9. minuti kada je Tepić izveo slobodni udarac sa sredine igrališta i ubacio dugu loptu na domaći peterac gdje se u gužvi odbila od Miokovića do Beloševića koji je naciljao donji lijevi kut vratara Ljubešića. Na gotovo istovjetan način domaći su uzvratili poravnanjem u 16. minuti kada je Nagy iz slobodnog udarca s 25 metara, s lijeve strane, ubacio loptu pred gostujuća vrata na suprotnoj strani gdje ju je dočekao Topalović i poslao u suprotni kut. Nakon toga ponovo su u prigodi bili Petrinjci kada su dupli pas odigrali Perić i Begović koji je potom krenuo sam prema vrataru Ljubešiću koji je u konačnici uspio loptu odbiti, a onda su uzvratili i Siščani u 43. minuti kada je, kao i prethodno, Nagy ponovo izveo slobodni udarac nakon kojeg je Bićanić glavom skrenuo loptu prema mreži gdje ju je zaustavio Mioković ispred same crte.

U drugom dijelu Petrinjci su ponovo došli do nove prednosti u 73. minuti kada je nakon duge lopte Begović pobjegao iza domaće obrane po desnoj strani i matirao vratara Ljubešića, a nešto kasnije bio je u sličnoj prigodi, ali bez istog ishoda i onda su domaći u 82. minuti došli do poravnanja kada je u gužvi pred gostujućim vratima Tepićev pokušaj izbacivanja lopte blokirao Petrović i lopta se odbila u mrežu.

Nakon isteka regularnog vremena, koji je okončan bez pobjednika, pristupilo se izvođenju udaraca s 11 metara u čemu su uspješniji bili domaći (6:5), kojima je na kraju pobjednički pokal uručio Davor Bjelanović, povjerenik KUP natjecanja Nogometnog saveza sisačko-moslavačke županije.