petrinia13032024

Novi bodovi i izvrsni rezultati petrinjskih plesačica i plesača na Trofeju grada Ivanca

PETRINJA – U sklopu natjecanja u sportskim plesovima pod nazivom Trofej grada Ivanca održana su dva natjecanja na kojima su sudjelovali i članovi Sportskog plesnog kluba „Petrinia“.

U prvom dijelu dana održan je bodovni turnir na kojem su petrinjski plesačice i plesači, natječući se u svojim starosnim i kvalitativnim kategorijama, ostvarili odlične rezultate.

Među najmlađima, u kategoriji mlađi osnovci“, natjecala se Tessa Marković i osvojila brončanu medalju u standardnim plesovima te 7. mjesto u latinsko-američkim plesovima.

U kategoriji „osnovci“, D2, Lucija Knežević ušla je u finale i osvojila 4. mjesto u standardnim i u D3 kvalitativnoj kategoriji 6. mjesto u latinsko-američkim plesovima.

U istoj starosnoj kategoriji, ali C kvalitativnoj kategoriji, Una Grbeša osvojila je srebrne medalje u obje discipline.

U kategoriji „mlađa mladež“, D3 kvalit.kategoriji, Sunčica Turković natječući se u finalu osvojila je 6. mjesto u standardnim i 7. mjesto u latinsko-američkim plesovima.

U kategoriji sportskih plesnih parova petrinjski SPP Toma Svoboda – Lara Matijević u kategoriji „mlađa mladež“, C kvalit.kategorija, na bodovnom turniru osvojili su zlatne medalje u obje discipline, a iste izvrsne rezultate postigli su i na natjecanju KUP RH gdje su bili u standardnim plesovima bili uvjerljivo prvi, a u latinsko-američkim plesovima osvojili su 2. mjesto.