jes-pet

Petrinjčica poražena u Krapini

KRAPINA – Nogometaši Petrinjčice, u 13. kolu Druge hrvatske malonogometne lige – Zapad, gostovali su u Krapini kod momčadi Jesenja od koje su poraženi 8:4.

Počelo je s po jednom dobrom prigodom s jedne i druge strane i to u 5. minuti za domaće kada se Hanžić našao sam pred vratarom Pezićem koji je uspješno neutralizirao udarac, dok su na suprotnoj strani, u 8. minuti, dupli pas odigrali Gorup i Pipalović nakon čijeg je udarca domaći vratar Patrik Pavić izbacio loptu iz svoga donjeg desnog kuta, a onda su minutu kasnije domaći došli do vodstva kada je Lovro Pavić izveo udarac iz desnog kuta do Jedvaja na devetercu koji je prizemnim udarcem naciljao donji desni kut gostujućih vrata. Nakon toga Hanžić je u 11. minuti naciljao vratnicu, a u 17. minuti domaći su još jednom poentirali i to iz dva poteza, naime vratar Patrik Pavić je rukom iz svoga prostora na suprotnom devetercu pronašao Vincelja koji je „oči u oči“ matirao vratara Pezića. Minutu kasnije i Petrinjci su došli do pogotka kada je Gorup s desne strane ubacio loptu pred domaća vrata do Papića koji ju je pospremio u nebranjeni dio mreže, a nakon toga i finiš prvog dijela pripao je Petrinjcima, odnosno u posljednjoj minuti Hamzagić i strijelac Gorup odigrali su dupli pas za poravnanje na 2:2, dok je nekoliko sekundi kasnije Gorup bio u još jednoj prigodi nakon duge lopte Papića, ali lopta je za malo preletjela vratnicu.

Drugi dio bolje su otvorili domaći i za tri minute (22.,23.,24.) preko Ročaka, Pasaričeka i Josipa Pavića, došli su do tri pogotka prednosti koju je u 25. minuti smanjio Mioković nakon Pipalovićevog ubačaja se desne strane. Nakon toga, u 30. minuti, Vidović je još jednom za domaće naciljao vratnicu, a onda je ponovo uslijedila domaća serija od tri pogotka (30.,31.,38.) kada je dva puta poentirao Hanžić i jednom Lovro Pavić, dok je u međuvremenu (34.) i Pasaričekov pokušaj zaustavila vratnica. Na kraju, u 39. minuti, poentirali su i Petrinjci kada je Hamzagić dobro pucao, vratar Patrik Pavić loptu odbio na koju je natrčao Nikše i pospremio je u mrežu.