pet-zg92-n

Petrinjčica na kraju sezone preuzela drugoligaški „fenjer“

PETRINJA – U posljednjem, 18.kolu Druge hrvatske malonogometne lige – Zapad, u derbiju začelja, nogometaši Petrinjčice ugostili su momčad Zagreba 92 od koje su poraženi 10:8.

Već od samog početka gosti su stvorili prednost od četiri pogotka razlike u kojoj su poentirali dva puta Ramljak, te Filipović i Đusi, a koja je domaćima u konačnici postala nedostižna. Najbliži povoljnijem rezultatu bili su u posljednjoj minuti prvog dijela kada su s tri uzastopna pogotka, dva puta Hamzagića i jednom Cerjaka došli na -1, a prije toga Hamzagić nije uspio realizirati najstrožu kaznu sa 6 metara kada je poslao loptu preko vrata i onda je Andrijević u posljednjim sekundama vratio na dva razlike do odmora (3:5).

Drugi dio počeo je s dva nova gostujuća pogotka Đusija i Filipovića, a onda su Lovreković i Baniček uzvratili s dva domaća i razlika od po dva pogotka trajala je do posljednje minute kada se, kao i u prvom dijelu, ponovo malo rezultatski zakuhalo kada je Cerjak osmim domaćim pogotkom doveo rezultat na jedan razlike, ali ubrzo zatim Ramljak je postavio konačni za tri gostujuća boda koja su im donijela pretposljednje, a Petrinjcima posljednje mjesto na prvenstvenoj ljestvici.