slo-peš-n

Sloga i Pešćenica remizirali

HRASTOVICA – Nogometaši Sloge iz Hrastovice, u 15.kolu Druge županijske nogometne lige – Sisak, ugostili su momčad Pešćenice, a susret je okončan bez pobjednika 1:1.

Prvu izgledniju prigodu imali su gosti u 11.minuti kada je Ivan Hodalj izveo slobodni udarac s 25 metara i za malo poslao loptu pokraj vrata, a slično je zaključio i prvo poluvrijeme, naime s gotovo istog mjesta, u 40.minuti, naciljao je vratnicu iznad vratara Dumbovića. Između toga domaći su u 13.minuti došli do prednosti kada je Marić iz slobodnog udarca s 20 metara, s desne strane, ubacio loptu u gostujući peterac gdje ju je Abramović skrenuo u mrežu. U 31.minuti Prelčec se u trku našao iza gostujuće obrane, ali gostujući vratar Bradić bio je sekundu brži i sačuvao je svoju mrežu, a četiri minute kasnije i gosti su mogli poentirati kada se nakon ubačaja iz kuta lopta u sredini kaznenog prostora odbila do Cekovića koju ju je poslao pokraj okvira.

U drugom dijelu domaći su u 63.minuti propustili dobru prigodu kada je Roksa odradio solo dionicu uz vanjski rub kaznenog prostora i onda uposlio natrčalog Tašića koji je poslao loptu za nekoliko centimetara iznad vratnice, a onda su u 76.minuti poentirali gosti u tri poteza, odnosno Ivan Hodalj je iz slobodnog udarca s 25 metara, s desne strane, ubacio loptu do Kocijana na suprotnoj strani šesnaesterca koji ju je odmah proslijedio u sredinu do Roberta Hodalja i zatresla se mreža u donjem desnom kutu vratara Dumbovića. Isti dvojac kreirao je sličnu prigodu i u 88.minuti, ali ovaj puta domaći čuvar mreže uspio je izbaciti loptu izvan igrališta.